Apie mus

Esu Loreta Dumbliauskė, Fitoterapeutė ir įmonės ‘Eko Kolekcija’ savininkė. Fitoterapijos studijas baigiau Westminsterio universitete, Londone, kur įgijau mokslines žinias apie vaistinius augalus ir jų panaudojimą su specializacija odos ligų gydyme.  Šias studijas pasirinkau tikėdama, kad sveikata ir grožis gali būti kur kas natūralesni ir mažiau sintetiniai. 

 

Remiantis įgyta patirtimi, sukūriau lietuvišką produktų liniją ‘Natur Boutique’, kurios koncepcija  apima tiek gerą savijautą, tiek išorinį grožį.  ‘Natur Boutique’ asortimentą sudaro aromaterapiniai aliejai, natūrali bekvapė bei aromaterapinė kosmetika, įvairūs augaliniai ekstraktai, žolelės. Gaminiuose naudojame tik aukščiausios kokybės ekologiškus ir natūralius ingredientus - nerafinuotus šalto spaudimo aliejus, eterinius aliejus, botaninius ekstraktus ir kitas inovatyvias veikliasias medžiagas.

 

Mūsų tikslas yra pasiūlyti holistinį sprendimą tam tikram poreikiui ar problemai spręsti ir įprastą odos priežiūros rutiną pastūmėti žingsniu į priekį.  Siūlome sujungti aromaterapiją, vaistažoles bei vertingą supermaistą su natūralia, botaniniais ekstraktais turtinga kosmetika odos priežiūrai, kad užtikrintume švytinčią odą bei viso organizmo gyvybingumą.

 

Pagarbiai,

Loreta Dumbliauskė

„Eko Kolekcija“ vadovė