Himalajų druska (smulki) Padidinti

Himalajų druska (smulki)

1,57 €

Nauja prekė

Himalajų druska (smulki).

Smulkiau

Pilingas: rožinės druskos gabalu masažuoti veidą 2-4 minutes, likusias kūno vietas iki 5 minučių. Po masažo rekomenduojamas dušas po drungnu vandeniu.

Druskos vonios peršalus: Į pripildytą labai šiltu vandeniu vonią įpilame ištirpdytos Himalajų druskos tirpalą (1 kg druskos 4 litrams vandens). Po to įpilti anksčiau užplikytų ramunėlių ar liepžiedžių bei eterinių aliejų (pvz., pušies, levandos ar eukalipto).

Skaudant gerklę: Į stiklinę drungno vandens (apie 250 ml) įberti šaukštą Himalajų druskos (apie 7,5 g) ir anksčiau užplikytas ramunėles ar šalavijus. Gerklę skalauti 3 kartus per dieną.

Sloguojant: į stiklinę drungno vandens įberti šaukštelį rožinės druskos (apie 5 g). Po to pipete lašinti į nosį kas dvi valandas.

Vonia detoksikuojanti:Į vonią pilama apie 250g - 500g Himalajų druskos. Vonios trukmė - 15 - 30 min. Nepersilieti švariu vandeniu, tik švelniai apsišluostyti.

Kojų detoksikuojanti vonelė: tam naudojamas 1% druskos tirpalas (10g druskos 1ltr vandens). Procedūros trukmė 15-20 min.

Nuo prakaito:Sudrėkintas Himalajų druskos gabaliukas - pagalbinė priemonė nuo prakaito.

Nuo pleiskanų:

Tyrė iš penkių šaukštų vandens ir šimto gramų druskos įtrinama į galvos odą, palaikoma kelias minutes, iššukuojama ir išplaunama šampūnu.

Druskos sūrymas: Įdėkite į uždaromą stiklinį indą keletą druskos kristalų (akmenų). Įpilkite šaltinio arba išvalyto (filtruoto)vandens, kad indas būtų pilnas. Po 24 valandų pažiūrėkite ar kristalai neištirpo. Jei ištirpo įdėkite dar kelis kristalus. Kai kristalai nebetirps, o tiesiog nusės ant dugno, tirpalo koncentracija bus 26%, ir jis bus paruoštas vartojimui. Indas gali būti papildomas vandeniu ir druska daugybę kartų. Šis sūrymas gali būti laikomas metų metus uždarytame inde nekeičiant. Juk druska natūraliai antibakterinė, natūralus fungicidas, tad sūrymas nesuges ir nepasens. Tik neužmirškite, kad inde visuomet turi būti neištirpusių druskos kristalų, tai užtikrins tinkamą tirpalo koncentraciją. Kiekvieną rytą, nevalgius ir negėrus, įpilkite šaukštelį paruošto sūrymo į stiklinę švaraus vandens ir išgerkite.

Veido prausimui: naudokite sūrymą, ar sumaišykite druską su nearomatizuotu natūraliu muilu, kūno šveitimui;

Kojų vonelėms naudokite druskos tirpalą;

Inhaliacijoms: užvirkite vandenį, įdėkite druskos, ir užsidengę rankšluosčiu kvėpuokite garais 10 -15 minučių.

Maistui druska ištirpinama sriuboje ar karštame patiekale, ar tiesiog užberiama ant maisto.

Nugludinti druskos kristalai naudojami kaip dezodorantas arba muilas-šveitiklis.

Kilmės šalis: Pakistanas