Purškiamas dėmių ir kvapų išėmiklis kasdienai, 500 ml. Padidinti

Purškiamas dėmių ir kvapų išėmiklis kasdienai, 500 ml.

5,37 €

EFP11

Nauja prekė

Purškiamas dėmių ir kvapų išėmiklis, 500 ml.

Smulkiau

Ši natūralaus pagrindo, fermentų ir augalinių ingredientų priemonė pašalina organines dėmes ir kvapus iš audinių, kilimų, baldų apmušalų bei grindų jų neblukindama. Nepakeičiama priemonė namuose, kuriuose yra mažų vaikų ar gyvūnų.

Naudojimas: prieš naudojimą suplakti. Skalbiniai: užpurkšti tiesiai ant dėmės, palikti 5 min., skalbti su ECOS skalbimo priemone. Audiniai ir kilimai: prieš naudojimą išbandyti mažai matomoje vietoje. Gausiai užpurkšti tiesiai ant dėmės, po 5 min. nusausinti šluoste. Jei dėmė vis dar liko, procesą pakartoti dar kartą, mirkant per naktį. Medinės grindys: užpurkšti ant dėmių ir iš karto valyti. Kvapo naikinimas:supurkšti gaminį ir palikti per naktį, jei kvapas vis dar yra, pakartoti. Kad kvapas visiškai išgaruotų, gali prireikti iki 2 savaičių. Patarimai: lengviausiai panaikinamos dar neįsisenėjusios dėmės. Šios priemonės neskiesti. Kartu su ja nenaudoti kitų valiklių.
Šios priemonės sudėtyje nėra natrio laurel sulfato ir iš jo gautų nejoninių detergentų, išėmiklis yra be formaldehido, GMO, fosfatų, chloro, amoniako, petrochemikalų. Neutralaus pH, švelnus odai. 100% biologiškai skaidus. Saugus septiniams rezervuarams. Plastmasinė tara yra perdirbama. Tinka veganams. Dėl naudojamų natūralių ingredientų produkto spalva ir konsistencija gali šiek tiek kisti.

Įspėjimas! Saugotis, kad nepatektų į akis ir ant odos. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Prarijus, nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę. Saugoti nuo vaikų.

Sudėtis: vanduo, natūralūs fermentai, etanolis (iš kukurūzų), 100% natūralus is kokosų aliejaus gautas ploviklis (<5% anijoninių), citrinos aliejus.