Šampūnas kilimams, 946 ml. Padidinti

Šampūnas kilimams, 946 ml.

7,85 €

EFP27

Nauja prekė

Šampūnas kilimams, 946 ml.

Smulkiau

Ši natūrali kilimų valymo priemonė, kurios sudėtyje yra bergamočių ir šalavijų eterinių aliejų, skirta naudoti įvairiai valymo įrangai arba valant rankomis. Šis šampūnas nepriekaištingai valo kilimus, įvairias kilimines dangas, tekstilinius paviršius, juos atnaujindamas ir suteikdamas nuostabų aromatą. 

Naudojimas: 4 litrams vandens naudoti 45 ml šampūno. Labai nešvariems kilimams valyti kiekį padidinti iki 75 ml. Valant rankomis, skiesti šampūną su šiltu vandeniu ir naudoti šluostę ar šepetėlį pavienėms dėmėms šalinti. 
Šio produkto sudėtyje nėra fosfatų, chloro, petrochemikalų, amoniako. Produktas yra augalinio pagrindo, 100% biologiškai skaidus, netoksiškas, išsaugo spalvas. Saugus septiniams rezervuarams. Plastmasinė tara yra perdirbama. Tinkamas veganams. Dėl naudojamų natūralių ingredientų produkto spalva ir konsistencija gali šiek tiek kisti. 
Įspėjimas!
Saugoti nuo vaikų. Saugotis, kad nepatektų į akis ir ant odos. Kenksminga prarijus. Prarijus, nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę.

Sudėtis: 100% natūralus iš kokosų aliejaus gautas ploviklis (15-30% anijoninis, 5-15% nejoninis), muilo drožlės, ramunėlės, asiūkliai, bergamočių ir šalavijų eteriniai aliejai, tyras vanduo.