Purškiamas grindų valiklis, 500 ml. Padidinti

Purškiamas grindų valiklis, 500 ml.

4,96 €

EFP26

Nauja prekė

Purškiamas grindų valiklis, 500 ml.

Smulkiau

Skirtas medinėms, laminuotoms, linoleumu dengtoms, akmens ar keramikos plytelių grindims valyti. Lengvai ir efektyviai valo purvą, riebalų ar pėdų dėmes. Tinka kasdieniam naudojimui. Valiklis skleidžia gaivų citrinų aromatą. 

Naudojimas: užpurkšti ant grindų, palikti kelioms minutėms ir valyti. Šios priemonės nemaišyti su chloro balikliais ar cheminiais valikliais.
Šioje priemonėje nėra natrio laurel sulfato ir iš jo gautų nejoninių detergentų, taip pat yra be formaldehido, petrochemikalų, GMO, fosfatų, chloro, amoniako. Produktas yra neutralaus pH, todėl švelnus odai, 100% biologiškai suyrantis gamtoje. Saugus septiniams rezervuarams. Plastmasinė tara yra perdirbama. Dėl naudojamų natūralių ingredientų produkto spalva ir konsistencija gali šiek tiek kisti. 
Įspėjimas!
Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Nemaišyti su chloro balikliais, cheminiais ir kitais valikliais. Saugoti nuo vaikų.


Sudėtis: vanduo, etanolis (iš kukurūzų), 100% natūralus kokosų aliejaus pagrindo ploviklis (<5% amfoterinis), actas, citrinų eterinis aliejus.