Sumažinta kaina! Mirros derva 25 gr. Padidinti

Mirros derva 25 gr.

2,85 €

-25%

3,79 €

KTNP02

Nauja prekė

Mirros derva.

Smulkiau

Miros derva išgaunama miramedžio kamieno įtrūkimų ar įpjovimų. Yra klampi, kvapni, gelsvos spalvos. Miros eterinis aliejus išgaunamas miros dervos; pasižymi balzaminių, saldžiu, prieskoningu aromatu.

Mira yra vienas seniausių pasaulyje vaistų, o miros dervaplačiausiai žinomi ir naudojami smilkalai. Mira buvo naudojama šventiniams ritualams, balzamavimui. Nuo neatmenamų laikų miros derva naudojama maldos įkvėpimui, meditacijai ir sielos atgaivai. Tai pagrindinė visų šventų aliejų sudedamoji dalis. Miros derva smilkoma tam, kad valytų kūną ir sustiprintų imunitetą.

Mira, dėl savo unikalių terapinių savybių, plačiai naudojama šiuolaikinėje kosmetikoje ir parfumerijoje. Ši derva pasižymi labai panašiomis terapinėmis savybėmis kaip ir frankinsenso derva, bet mira yra labiau antiseptinė, dezinfekuojanti; frankinsensaslabiau priešuždegiminis, skatinantis kraujotaką ir dvasiškai pakeliantis.

Mira turi stimuliuojantį poveikį, bet jos veikimas labiau vietinis nei bendro pobūdžio. Ji skatina kraujotaką, padeda atstatyti tonusą, padeda gydant opas ir žaizdas, gerina apetitą ir maistingų medžiagų pasisavinimą.

Mira yra puikus antiseptikas esant odos problemoms – spuogai, bėrimai, uždegimai. Miros milteliai naudojami tiesiai ant žaizdų ar įbrėžimų. Plačiai naudojami tepaluose nuo pragulų ir hemorojaus.

Naudojimas: Smilkyti vieną arba su kitomis kvapiosiomis substancijomis užbėrus ant įkaitusių, bet nežioruojančių anglių.

Kilmės šalis: Indija.