Dantukų Fėjos Dovanų Dėžutė

24,98 €

DFDD

Nauja prekė

Ar gali dovana patikti ir mažyliui ir tėveliams ir dar būti žaisminga ir naudinga? Žinoma taip!

Smulkiau

Tai puiki išeitis, kai nežinai ką padovanoti. Mažyliui patiks pačiam atidaryti ir apžiūrėti visas dovanėles, o tėveliai tikrai padėkos už puikios kokybės, kasdien reikalingus reikmenis.

JackNJill Dovanų Dėžutėje rasite:

Specialiai vaikučiams sukurtą JackNJill natūralią, su sertifikuotom ekologiškom medetkom dantų pastą-gelį iš Australijos. Visos  dantų pastos sudedamosios dalys yra  natūralios, hipoalerginės, be SLS, fluorido, konservantų, dažų. Dantų pasta-gelis tinka nuo 6 mėn. Nepavojinga nuryti.

JackNJill ekologišką ir ergonomišką dantukų šepetuką. Šis šepetėlis idealiai tinka mažai rankytei ir burnytei. Šereliai Dupont nailono, užapvalintais galiukais, saugiam, bet efektyviam dantukų valymui. Galima naudoti nuo pat pirmojo dantuko (nuo 6 mėn).

Ekologišką JackNJill puodelį, kuris yra pagamintas iš bambukų ir ryžių lukštų. Puodelis nedūžta, nesibraižo ir  yra draugiškas aplinkai, be bisfenolio (BPA) ir PVC. Jame galima laikyti dantų pastą ir šepetėlį arba skalauti burną. Taip pat galima naudoti kaip paprastą geriamąjį puodelį.

Krepšelį, kuriame puikiai telpa JackNJill dantų pasta-gelis, dantų šepetėlis ir kiti smulkūs daiktai. Dabar mažylis visada žinos kur rasti savo asmeninius daiktus. Arba kur saugiai paslėpti saldainiukus :)